niedziela, 15 listopada 2015

Futsal PUCHAR POLSKI

Futsal - Puchar Polski. W zakończonej dziś w Pyskowicach finałowej rundzie wojewódzkiej, bardzo ciekawej i trzymającej w napięciu do ostatniej sekundy, awans uzyskała drużyna GSM Nasz Dom Ruda Śląska. Wszystkie 3 drużyny odniosły po 1 zwycięstwie i bramki decydowały o awansie do następnej rundy. W pierwszym meczu właśnie z GSM wygrywamy 1:0 po bramce Mateusza Szyszko. W drugim meczu przegrywamy z TS 10.pl Zabrze 2:5 tracąc ważną bramkę na niespełna 3 minuty do końca meczu. Po wycofaniu bramkarza w ostatniej minucie meczu tracimy kolejne 2 bramki i ostatni mecz pomiędzy Rudą a drużyną z Zabrza decydował o awansie. Drużyna z Rudy wygrała wysoko 8:3 i zapewniła sobie awans. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w następnej rundzie. Nasza drużyna w okrojonym składzie ze względu na kontuzje i obowiązki służbowe dzielnie stawiła czoła i pokazała się z bardzo dobrej strony.
Mateusz Szyszko został wybranym najlepszym zawodnikiem turnieju - GRATULUJEMY!!!!